עסקי דיגיטל חדשניים – במשרד חדשני: חללי העבודה של Dogether יכניסו אתכם לקצב

אם בא לכם לעבוד במשרדים חדשניים שיכניסו אתכם לקצב של עבודה, אתם במקום הנכון. במאמר הבא נציג בפניכם את חללי העבודה המשותפים של חברת Dogether, נסביר למה כדאי לכם לעבוד בהם ולמי הם מתאימים.

הכירו את המשרדים של Dogether

אם אתם מחפשים מקום מושלם לעבוד בו ולבצע בו את הפעילות העסקית שלכם, אתם צריכים להכיר את המשרדים של חברת Dogether. אנחנו מדברים למעשה על חללי עבודה משותפים הממוקמים בלוקיישנים מרכזיים שמציעים לכם את כל מה שאתם יכולים לדמיין, ואף יותר מזה. באתר Dogether תוכלו להתרשם משני הלוקיישנים של החברה, בנתניה ובראשון לציון ולהבין לעומק מה הם מציעים.

מדובר במשרדים מעוצבים ומאובזרים ברמה הכי גבוהה שיש, כאלה שיש בהם את כל מה שאתם צריכים לטובת הפעילות העסקית שלכם. בין השאר אנחנו מדברים על חללי עבודה משותפים, משרדים אישיים, חדרי ישיבות, מטבח מאובזר, פינות מנוחה והתרעננות ומה לא. כשאתם באים לעבוד במשרדים של Dogether אתם באמת יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם הולכים להשקיע את האנרגיות שלכם אך ורק במשימות שקשורות בעבודה.

למה כדאי לכם לעבוד בחללי עבודה משותפים?

אחד היתרונות המשמעותיים שבגינם אנשים מגיעים לעבוד במשרדים של Dogether הוא העבודה בחלל עבודה משותף. בזכות חלל העבודה המשותף אתם כבר לא צריכים לעבוד לבד, זה אומר שתפגשו אין ספור אנשים מתחומים שונים שאיתם תוכלו לדבר, להתחבר, להחליף רעיונות וליזום רעיונות חדשים שרק יקדמו אתכם מקצועית. במיוחד אם אתם עצמאיים שעובדים לבד בבית, אנחנו בטוחים שבאיזה שהוא מקום הבדידות הזו כבר נמאסה עליכם ואיפלו אולי יעזרו לכם להתרכז בעבודה יותר. זו בדיוק הסיבה שבגינה אתם צריכים לעבוד בחללי העבודה המשותפים, פשוט לא להיות לבד.

 

 

בנוסף, עצם העובדה שיש במדרשים האלה את כל מה שאתם צריכים לטובת הפעילות שלכם, זה אמור שאתם יכולים להשקיע באמת אך ורק בעבודה. זה ייתן לכם שקט נפשי ותוכלו להיות רגועים שאתם מקבלים מעטפת שמספקת לכם פתרונות לכל הצרכים שלכם, בין אם אוכל במטבחון ועד לתמיכה טכנית בתוכנות שתעבדו עליהן.

כשאתם עובדים בחללי העבודה המשותפים אתם גם חוסכים לא מעט כסף, כי מודל התשלום הוא גמיש מאד ואתם משלמים רק על הזמן שאתם באמת משתמשים במשרדים בפועל. לדוגמא, אתם עצמאיים שעובדים רק בסופי שבוע? אין שום בעיה, תוכלו לשלם לחברה על פי מודל מיוחד רק עבור סופי השבוע שבהם תעבדו.

למי חללי עבודה משותפים מתאימים?

כפי שציינו, המשרדים של חברת Dogether מתאימים פשוט לכולם. בין אם אתם בעלים של חברה ולא בא לכם לבזבז זמן יקר ואנרגיות רבות על השכרה של משרדים ואבזור שלהם, ובין אם אתם פרילנסרים שעובדים לבד בבית ובא לכם להתחיל לפגוש אנשים שיפרו אתכם קצת מבחינה מקצועית. כאן נכנס היתרון המרכזי של Dogether, המשרדים שלהם בנויים כך שהם מתאימים לכל צורת עבודה, ביחד, לחוד, בפגישות אישיות וכל מה שפעילות עסקית שגרתית כוללת.

בסופו של דבר אנחנו בטוחים שאחד משיקולים הכי משמעותיים שלכם זה התקציב וכאן אנחנו חייבים לציין שההשקעה הזו תחזיר את עצמה. בין אם אתם בעלים של חברה או פרילנסרים, האמינו לנו שהעבודה בחללים המשותפים, המושלמים והמאובזרים של Dogether יגרמו לכם להפיק אפילו פי שניים מהתוצרת הרגילה שלכם בעבודה.

לסיכום

אם יש לכם עסק דיגיטל חדשני ואתם מחפשים את המקום המושלם לעבוד בו, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לשקול בחיוב את חללי העבודה המשותפים של חברת Dogether.

נגישות