מנהלים את עצמכם דרך הנייד? מעולה, אבל אתם צריכים מכשיר לא פחות ממצוין כדי לעשות את זה

אנשים רבים, מתנהלים כיום באופן שוטף באמצעות מחשבים ניידים רבי עוצמה. זאת, גם אם הם לא חושבים על כך כעל מחשב נייד – הכוונה לטלפונים הסלולאריים המודרניים. מצד שני, גם למכשירים אלה יש מגבלות ולכן, עולה החשיבות של בחירה במכשיר עוצמתי. כאשר רוכשים מכשיר כזה, נכנס לתמונה גם היבט המחיר, מאחר שזה לרוב לא ממש זול. אז מה עוד כדאי לדעת בהקשר זה? ולמי שלא מכיר מה זה אופו? וכיצד הוא יכול לסייע לכם?

הכירו את אופו

המותג OPPO שייך לחברה הבולטת BBK Electronics. זהו למעשה מותג סמארטפונים חדש, של יצרנית סמארטפונים מהגדולות ביותר כיום. אופו ישראל, הוא למעשה חלק מפעילותה של חברת רונלייט (Ronlight), שהיא היבואנית הרשמית של מכשירים אלה. בהתעמקות במה שמציע המותג OPPO, תגלו כי הוא כולל שילוב תכונות אטרקטיבי למדי. למעשה, שילוב זה, עשוי להתאים מאוד למי שעובדים בתחום הדיגיטל, כאשר מרבית זמנם עובר מול צגים קטנים של סמארטפונים. כך גם לגבי מי שעובדים מרחוק, תוך הסתמכות נרחבת על שיחות טלפון, מסרים מידיים, וועידות וידאו וכדומה. הכול יכול להתבצע באמצעות הסמארטפון האיכותי וברמה גבוהה.

לנהל את העסק מכף ידכם

אי אפשר לנהל עסק רק מהסמארטפון, אבל בהחלט ניתן לבסס חלק ניכר מכך עליו. זאת, בתנאי שיש לרשותכם דגם חזק, מחברה איכותית ואמינה. הדבר מתבטא בין השאר, בהתייחס לדגמי אופו, ב:

 

 

  • ניידות – הקומפקטיות של המכשירים, בעלי צגים בגודל 6.4 אינץ' עד 6.59 אינץ’ ויכולות הסוללה, יאפשרו לכם תפקוד לאורך זמן, ניידות ונוחות.
  • מחיר משתלם – בעסקים, כל הוצאה נעשית באופן מחושב. אדם פרטי עשוי לרכוש סמארטפון יקר במיוחד, בלי הרבה מחשבה. אך עסק יחפש באופן טבעי, את התמורה המרבית להוצאה זו. ברכישת טלפון אופו, משלבים מחיר נוח, עם מבחר תכונות מתקדמות. למעשה, טלפון OPPO כולל את רוב התכונות המתקדמות שרואים כיום, במכשירים המתחרים היקרים ביותר.
  • צילום – יכולות הצילום המתקדמות, הפכו בשנים האחרונות חלק סטנדרטי מטלפונים סלולאריים. תודות לכך, עסקים מבינים בהדרגה עד כמה זה שימושי. לדגמי אופו השונים יש עד שש מצלמות מובנות במכשיר ואנשי מקצוע יוכלו להשתמש בהן למגוון מטרות עסקיות. בין אם זה צילום איכותי של מוצר בכדי להעלות לאתר שלכם, טכנאי שמצלם בשטח נסיבות של תקלה, שיחת וידאו עם לקוח דרך המכשיר ועוד.
  • יכולות מיוחדות נוספות – לצד הצילום הסטנדרטי, יש יכולות מתקדמות נוספות שמופיעות במכשירים אלה עם הזמן. תמצאו אותן גם במכשירי מותג זה, כמו למשל סורק טביעת אצבע אשר ממוקם מתחת לצג.
  • מפרט בהתאם לדרישותיכם – גם את התכונות הבסיסיות השונות של סמארטפונים, תוכלו למצוא במכשירים אלה במגוון רחב, שמאפשר למצוא בדיוק את מה שמתאים לכם. הכוונה לתכונות חיוניות כגון נפח הזיכרון RAM או נפח האחסון הקבוע שמותקן במכשיר. לכך תוכלו להוסיף כמובן ברמת התוכנה, אפליקציות שונות שמגיעות עם המכשיר וכאלה שתתקינו לבחירתכם.

תודות לנקודות אלה, בבחירת סמארטפון OPPO, תוכלו לקבל למעשה כפי שציינו בהתחלה, מחשב נייד רב עוצמה.

לסיכום

מי שמתנהל דרך הסמארטפון, כדאי מאוד שייבחר במוצר איכותי וחזק. למטרה זו, מומלץ לבדוק גם את מה שמציע המותג אופו. כפי שהבנתם וכפי שתוכלו לנסות בעצמכם, אלה הם מכשירים מצוינים, אשר יוכלו לסייע לכל מי שזקוק לסמארטפון, לשם ניהול שוטף של עסק.

נגישות