עצמאיות וחזקות: לוקים מנצחים לנשים אופנתיות במיוחד

תחום קידום האתרים הפך בשנים האחרונות לאחד התחומים הצומחים ביותר, ועדות לכך ניתן למצוא במספר הנשים שמחליטות להקים עסקים עצמאיים ולספק שירות של קידום אתרים לבעלי עסקים. מדובר במשרה דינאמית שבמסגרתה ניתן לעבוד גם מהבית אבל גם ממשרד, כולל פגישות עם לקוחות המתבצעים דרך הזום או באופן פרונטלי. עצם העובדה שאת עצמאית לא אומר שאת צריכה למצוא את עצמך עם פיג'מה, אלא ניתן בהחלט ליצור לוק מנצח ואופנתי גם לבית וגם למשרד. אם אתן שואלות את עצמכן איך להתלבש לעבודה, להלן מספר הצעות בהן תוכלו להיעזר לטובת יצירת לוקים מושלמים, כיאה לאישה החזקה שאת:

חולצה מכופתרת לבנה, ג'ינס ונעלי מוקסינים

לוק קלאסי שמתאים לפגישות המתבצעות בבית או בבית קפה הוא חולצה מכופתרת לבנה וג'ינס קלאסי שיש לכל אחת בארון. אופציה מצוינת שתשלב מעולה באאוטפיט שלכן הם נעלי מוקיסינים שהפכו לאחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות, וזאת בשל היותה נעל איכותית וקלאסית שאותה ניתן לשלב עם כל לוק ובוודאי עם לוק קלאסי כמו ג'ינס וחולצה מכופתרת.  באמצעות רכישה של נעלי מוקסינים תוכלו לא רק להרגיש נשיות אלא גם טרנדיות, וזאת בשל היותן של הנעליים חלק משמעותי

שמלה שחורה ומגף

שמלה שחורה עד גובה הברך אותה משלבים עם מגף בצבע לבן או בז' מהווה אופציה מצוינת ללוק אופנתי שדגם משדר קלאסיות אבל גם טרנדיות, כל זאת בזכות שילוב של פריט קלאסי עם פריט טרנדי כמו מגף. שימו לב כי לנשים נמוכות עדיף לבצע רכישה של מגב עד גובה הברך לטובת יצירת אשליה של מראה מוארך ואילו נשים גבוהות יכולות בהחלט לשלב מגפיים באורך הקרסול. לטובת שדרוג הלוק אפשר בהחלט להוסיף גם ג'קט ג'ינס ויש לכן לוק טרנדי ליום עבודה במשרד או מחוצה לו.

עצמאיות וחזקות: לוקים מנצחים לנשים אופנתיות במיוחד

חליפת שני חלקים

חליפת שני חלקים עשויה פשתן או כותנה מהווה אופציה נהדרת שתסגור לכן את הפינה בהתארגנות הבוקר. את החליפה ניתן לרכוש במגוון צבעים ולשלב איתה גם אקססוריז כמו חגורה שגם תכניס צבע, כאשר אפשר בהחלט ללבוש את החליפה כסט אחד או כסט נפרד – חולצה עם ג'ינס/מכנס מחויט או לחילופין את המכנס של החליפה עם חולצה מכופתרת בצבע עז כמו ורוד, כתום או צבע פסטל שמשתלב בצורה יפהפייה עם חליפת שני חלקים.

שמלת מקסי

שמלת מקסי עם טקסטורה מעניינת כמו זברה או מנומר הוא פריט שכל אישה צריכה בארון, וזאת מאחר ומדובר בשמלה שאותה ניתן ללבוש גם בבית לטובת פגישות זום עם לקוחות או עמיתים למקצוע אבל גם לאירועים מקצועיים. שמלה כזו עם הדפס גם מתאימה מאוד למזג האוויר בישראל, בייחוד בימים חמים שבהם קשה ללבוש חליפות או מכנסיים ארוכים. בשילוב של נעלי מוקסינים או נעלי פלטפורמה ויש לכן לוק מושלם בעבור פגישות או עבודה המתבצעת במשרד.

לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכן בסקירה הזו, תוכלו גם אתן ליצור לוקים מרשימים בעבור יום עבודה כאישה עצמאית שצריכה לנהל עסק משגשג בתחום קידום האתרים. השאלה איך להתלבש לעבודה היא שאלה שמטרידה לא מעט נשים עצמאיות, אולם באמצעות בנייה של לוקים מראש המשלבים בין פריטים קלאסיים כמו נעלי מוקסינים לבין פריטים טרנדים כמו חליפת שני חלקים גם אתן תוכלו להעצים את הנשיות אבל גם ליצור לוק עסקי שמשתלב בצורה מושלמת עם המלתחה וגם הרושם אותו את רוצה להציג כאשת מקצוע שלוקחת ברצינות את עצמה, אבל לא פחות גם את המלתחה שלה.

נגישות