חשבונית אונליין: כל מה שעסקים צריכים ב-2021

העולם העסקי מושפע באופן הדוק מחידושים טכנולוגים לא רק ברמת המוצרים או השירותים עצמם, אלא גם באופן בו אנחנו מנהלים את העסק שלנו. כיום, מוצעים לנו פתרונות עסקיים שעד לפני כמה שנים נשמעו כמו חלום בלבד. במאמר הזה נרצה לפרט על פתרון כזה. משיחות שאנחנו עושים עם בעלי עסקים רבים אנחנו מבינים שיש פערי ידע רבים בנושא. רבים מהם אינם מכירים את כל נושא שירות החשבוניות אונליין וחבל. המשיכו לקרוא וגלו כיצד אתם יכולים להפוך את העסק שלכם ליעיל יותר, חסכוני יותר ומודרני הרבה יותר.

חשבוניות – הפתרון הטכנולוגי המודרני

הוצאת חשבוניות ומסמכים שונים היא אולי לא פעולה מעניינת מאד, אבל היא חשובה מאין כמוה. שליחת חשבוניות בזמן תבטיח קבלת תשלומים ולמעשה את הקיום העסקי כולו. מסמכים הם גם חלק מהדרישות החוקיות של רשויות המס. כך למשל תצטרכו להוציא תעודות משלוח למוצרים בשינוע או הזמנות לעבודות בהכנה. שירות חשבונית אונליין הופך את כל זה להרבה יותר פשוט. תוכלו להרחיב ולקרוא פרטים על השירות באתר המקצועי של חברת אייקאונט. היא מציעה את הדור האחרון של חשבוניות אונליין ונחשבת לאחת החברות המובילות בתחום בישראל. יש בחברה מחלקת פיתוח האמונה על שיפור מתמיד של השירות והתאמתו לצרכים העסקיים העכשוויים ב2021. בואו נבין מהם יתרונותיו:

עבודה מכל מקום

בעידן הנוכחי של עבודה מרחוק ומהבית, יש יתרון אדיר לניהול מסמכים ברשת על ידי שירות און ליין. זה מאפשר הוצאה של חשבוניות, קבלות או כל מסמך אחר על ידי עובדים שלא נמצאים פיזית בעסק. ניתן לשלוח חשבוניות ממש עם מסירת העבודה או להוציא קבלות ממש כאשר רואים את הכסף בחשבון או בביט למשל.

ניהול וניתור

חשבונית אונליין הוא שירות המאפשר ביצוע חיתוכים וקבלת דו"חות שונים בכל רגע נתון. תוכלו לראות את הרווחיות שלכם כעסק לפי תקופות או אפילו זמנים שונים. תוכלו להבין איך לערך נכון לתקופות לחץ או אילו כלי שיווק (למשל שיווק ברשתות החברתיות, דוגמת אינסטגרם) מתאימים למתי. כל זאת יהיה לכם מאד קשה לראות עם ניהול מסמכים ידני או בתכנות שאינן נמצאות על ענן ומקושרות לנעשה בעסק בכל רגע.

חיסכון בנייר

חשבוניות אונליין הוא שירות שיחסוך לכם בצורך להדפיס מסמכים פיזית על גבי נייר. לחילופין, יש מי שדווקא נוח לו לשמור ולקרוא שמסכים מנייר. במקרה כזה, תוכלו להדפיס כל מסמך בקלות ומכל מקום שהוא. זה יכול להיות שימושי למשל בפגישות אצל לקוחות או אפילו אצל רואה החשבון שלכם.

חשבונית אונליין: כל מה שעסקים צריכים ב-2021

שליחת מסמכים יעילה

כיום ניתן לשלוח את המסמכים באותה קלות שאתם שולחים הודעות לחברים. המערכת תומכת בשליחה בדואר אלקטרוני או בשירות מסרונים של וואטסאפ. כך עושים סוף לסיפורים של 'לא קיבלתי את החשבונית' מצד לקוחות בעייתיים.

חתימה דיגיטלית

למרות שמדובר במסמכים אשר נשלחים באופן דיגיטלי על גבי קובץ PDF, מדובר במסמך עם אבטחה מיוחדת אשר מאושרת על פי הרגולציה והחוק הישראלי. המסמכים לא ניתנים להעתקה, שיכפול או זיוף. מקבל המסמך יכול להיות בטוח שהוא מקורי והגיע מהעסק שלכם.

מחיר

מערכת חשבונית אונליין היא דרך חסכונית להפקה וניהול מסמכים. יש כמה סוגי חשבונות ומנויים ולכן כל אחד יכול למצוא את מבוקשו ולשלם רק לפי הצרכים שלו ושל העסק שלו. כאשר העסק יגדל וכמות המסמכים תעלה, תמיד תוכלו לשנות את המנוי ולהתאימו לצרכים המשתנים.

אם אתם לא עובדים עדיין עם חשבונית אונליין, כדאי לכם לפחות להכיר ולהתנסות במערכת. היא תהפוך את העסק שלכם למודרני יעיל והכי חשוב – תחסוך לכם זמן יקר.

נגישות